Trening na plaży

Trening na piasku to nie lada wyzwanie. Zwykły jogging, wypady czy podskoki w piasku stają się niemal ekstremalnymi ćwiczeniami. Jeśli wakacje spędzasz nad morzem, skorzystaj z możliwości, jakie daje woda i piasek. Będzie to świetne oderwanie od codziennych treningów w sali, a dodatkowo pozwoli ci odkryć zupełnie nowe mięśnie w ciele.

Bieganie brzegiem morza doskonale odpręża. Szum wody uspokaja, a miękki piasek fantastycznie rzeźbi mięśnie nóg. Taki trening to spa i siłownia w jednym! Nie możesz tego przegapić!

Po krótkiej biegowej rozgrzewce znajdź dla siebie kawałek miejsca i wykonaj zestaw ćwiczeń z filmu poniżej. Ciesz się urlopem w aktywnym stylu.

Ćwiczenie nr 1

Stań w szerokim półprzysiadzie, ręce podnieś na wysokość barków. Podskakując, łącz i rozdzielaj nogi – kolana cały czas trzymaj lekko ugięte. Wykonaj 3 serie po 20 podskoków.

Ćwiczenie nr 2

Wykonaj wypad prawą nogą w tył, a jednocześnie opuść prawą rękę, tak by dotknęła podłoża. Weź zamach lewą ręką i odbij się wysoko w górę, jednocześnie prowadząc prawe kolano do klatki piersiowej. Powtórz ćwiczenie 10 razy, następnie zmień nogę. Całość wykonaj 3 razy.

Ćwiczenie nr 3

Naprzemienne wypady do tyłu. Stań prosto z rękoma uniesionymi na wysokość barków. Wykonaj wypad w tył prawą nogą, następnie wróć do pozycji wyjściowej i zrób to samo lewą nogą. Całość powtórz 20 razy w 3 seriach.

Ćwiczenie nr 4

Stań w szerokim rozkroku. Skręcając tułów, dotknij prawą ręką do lewej kostki. Następnie odbij się w górę z jednoczesnym złączeniem nóg oraz klaśnięciem w dłonie. To samo powtórz, dotykając lewą ręką do prawej kostki. Całość wykonaj w 3 seriach po 20 powtórzeń.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >