„Pobiegajmy, pogadajmy…”

Weź udział w konkursie, wygraj i wybierz sobie profesjonalne buty do biegania!

Wiosna, zazielenia się świat dookoła…

Endorfiny, nowa energia, chęć zmiany, pobudki po długiej zimie – ogólnie chce się żyć! :) Chce się biec w stronę coraz cieplejszego słonka. A jak biec to oczywiście w doborowym towarzystwie i dobrej jakości butach!

Buty zapewnimy, towarzystwo – zapewniamy – podczas biegu znajdzie się samo. Wszak uśmiechnięci biegacze i biegaczki pozdrawiają się na każdym okrążeniu.

A teraz – zrób pierwszy krok. Wejdź na nasz profil (https://www.facebook.com/PotrafiszSchudnac?ref=hl) na Facebooku i uzupełnij rozmowę, jaką toczą dwie osoby na naszej grafice. Dopiero się spotkały? Znają się od lat? Rozmawiają o pogodzie czy może o kwantowej teorii ciała stałego?

Tutaj liczy się kreatywność! Wymyśl i zachęć znajomych do polubienia swojego wpisu – każdy lajk pod Twoim komentarzem to jeden punkt. Dodatkowo nasze Jury zbierze się i przyzna kolejno 20, 10 i 5 punktów za najciekawsze/ najśmieszniejsze/ najbardziej inteligentne ich zdaniem teksty. Ostateczny wynik i Zwycięzca zostanie ogłoszony 10.04.2015 r. o godzinie 22:00.

Główna nagroda to para butów do biegania (wartość do 450 zł), którą samodzielnie możesz sobie wybrać.

Zatem do boju!

Sponsorem nagrody głównej jest sklepbiegacza.pl

 UWAGA!!!!!! 

Szanowni Państwo, po przeanalizowaniu zaistniałej sytuacji (pojawienie się podejrzeń o nieuczciwą konkurencję) postanowiliśmy, odwołując się do pkt. 8 postanowień końcowych regulaminu konkursu, zmienić zasady przyznawania nagród. O wyborze zwycięzcy zadecyduje Jury konkursowe, liczba "lajków" nie będzie brana pod uwagę.

Regulamin konkursu znajduje się http://potrafiszschudnac.pl/media/Regulamin_konkursu_pobiegajmy_pogadajmy.pdf

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >