Zumba - daj się ponieść!

W ostatnim czasie świat oszalał na punkcie Zumby - innowacyjnego systemu fitness zainspirowanego Ameryką Południową. Zumba to połączenie tańca i aerobiku, ale to przede wszystkim fantastyczna zabawa!

Nie tylko dla ciała, ale i dla ducha.

Brak Ci motywacji? Nie lubisz statycznych ćwiczeń w pocie czoła? Nudzą Cię powtarzane w kółko te same ćwiczenia? Szukasz czegoś szalonego? Jeśli choć jedna odpowiedź jest twierdząca, ten rodzaj treningu jest właśnie dla Ciebie! Zumba poprzez zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję, ale jej głównym atutem jest fakt, że napawa ćwiczącego ogromnym optymizmem. Uczestnicy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że ćwicząc, po prostu dają się porwać muzyce. Świetne samopoczucie utrzymuje się długo po zajęciach i sprawia, że czujesz się bardziej pewna siebie, świadoma swojego ciała i zrelaksowana. To idealna okazja, żeby przy latynoskich rytmach „zaszaleć” po ciężkim dniu w pracy, studiach, szkole i oderwać się od codziennych trosk. Pamiętaj, ten czas jest wyłącznie dla Ciebie!

Wybierz pakiet dietetyczny dla siebie 

Czy to dla mnie?

Kolejnym atutem Zumby jest fakt, że nie wymaga ona od ćwiczącego praktycznie żadnych umiejętności tanecznych. Używane kroki taneczne są proste, a jednocześnie ciekawe. Na zajęcia może przyjść każdy, niezależnie od wieku, kondycji czy umiejętności. Wśród stylów tanecznych, z którymi spotkasz się na zajęciach są: salsa, reggaeton, flamenco, merengue, taniec brzucha, salsa, rumba, twist, cha-cha i wiele innych, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Luźna atmosfera na treningach dodaje odwagi nietańczącym.

Jak to działa?

Zumba poprzez dynamiczne kombinacje kroków wykorzystuje podstawowe zasady aerobiku, treningu interwałowego oraz oporowego dla jak największego wydatku energetycznego organizmu, polepszenia funkcjonowania układu krążenia, oddechowego, nerwowego oraz kształtowania sylwetki. Ciało staje się jędrne i wyrzeźbione. Polepsza się generalna tolerancja wysiłku fizycznego przez organizm, naczynia krwionośne się rozszerzają przez co do wszystkich tkanek dostarczana jest większa ilość tlenu. Najważniejsza jest jednak satysfakcja, jaką osiągasz po ukończeniu treningu.

Do wyboru jest cały wachlarz rodzajów zumby: od Zumba Gold (skierowana do osób w wieku 50+, osób po urazach, chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów oraz kobiet, które chcą wrócić do formy po porodzie), poprzez ZumbęTonning (nastawioną szczególnie na kształtowanie sylwetki), ZumbęSentao (wykorzystującą krzesła w swoich choreografiach), kończąc na Zumbatomic (ćwiczenia choreograficzne dla dzieci w wieku 4-12 lat, zwiększające koordynację ruchową i dodające pewności siebie).

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >