Już jest! Aplikacja mobilna PotrafiszSchudnac.pl

Kochani, mam dla Was znakomitą wiadomość – już można pobrać i korzystać z naszej bezpłatnej mobilnej aplikacji na smartfony! Co to oznacza? Wolność!

Dzięki tej aplikacji już nie musicie zaglądać ciągle do komputera, żeby sprawdzić, co macie właśnie zjeść albo co kupić w sklepie. Nie musicie drukować sobie diety ani listy zakupowej. To wszystko macie już teraz w swojej komórce! Szybko, prosto i bezproblemowo :)

Co zawiera nasza aplikacja?

  1. Wasz pełny program dietetyczny, jaki macie u nas. Czyli wszystkie posiłki, przepisy, składniki…
  2. Aktualną i praktyczną listę zakupową.
  3. Przypominajki o posiłkach – ale nie tylko. Możecie sobie ustawić dowolne powiadomienia.
  4. Dostęp do ustawień oraz swojego konta w serwisie PotrafiszSchudnac.pl.

Póki co aplikacja jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy smartfonów z systemem Android, ale już wkrótce pojawi się wersja na iPhone!

                                    Aplikacja mobilna PotrafiszSchudnac.plJak pobrać naszą aplikację? Bardzo prosto. Wystarczy na swoim telefonie znaleźć aplikację Google Play, tam w wyszukiwarce wpisać „potrafisz schudnąć” – wyszuka się nasza aplikacja. Wtedy już tylko instalacja i… do dzieła! Drugi sposób to KLIKNIĘCIE W TEN LINK i pobranie aplikacji bezpośrednio ze strony sklepu.Życzę Wam, aby ta poręczna aplikacja sprawiła, że szybciej i prościej osiągniecie swoje cele związane z pozbywaniem się zbędnych kilogramów. Albo aby po prostu ułatwiła Wam życie.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >