Piję soki, bo...

Przedwiośnie to ciężki czas dla naszego organizmu. Sklepowe półki, wcześniej uginające się pod kolorowymi warzywami i owocami, teraz wieją pustką… Zaczyna nam coraz bardziej doskwierać brak słońca i świeżych witamin. Nasza skóra robi się szara, energia spada na poziom krytyczny, nawet najprostsze czynności stają się uciążliwe.Byle do wiosny?

Nie! Już teraz, w tym najcięższym momencie, na ratunek ruszają PotrafiszSchudnac.pl i VERO Soki! A wraz z nami polskie owoce, pełne witamin i życiodajnych soków :)Pozwól nam odczarować Twoje bure przedwiośnie. Już teraz masz szansę wygrać prawdziwe, pachnące latem soki VERO.Jak?Przyślij nam dowolne zdjęcie z sokiem. Możesz na nim być Ty, Twoje dzieci, kot, ulubiona maskotka, widok z okna czy nawet Ciasteczkowy Potwór. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni!Do zdjęcia dołącz krótkie dokończenie zdania „Piję soki, bo…”. I tutaj też - hulaj wyobraźnia! Bo się nudzę, bo chcę być zdrowa, bo za oknem burza. Cokolwiek!Zdjęcie i tekst prześlij na adres konkurs@potrafiszschudnac.pl i pozwól naszemu magikowi zamienić je w cudną grafikę, którą wrzucimy na nasz profil na Facebooku.Później zaangażuj znajomych – im więcej osób (niezależnie od poziomu pokrewieństwa) polubi Twoje zdjęcie, tym większą masz szansę zgarnąć litry soku!Osoba, której gotową grafikę polubi najwięcej osób otrzyma od nas pięć trzylitrowych kartonów supersoków VERO i jej życie na powrót wypełnią witaminy :)Druga w kolejności liczba lajków dla autora lub autorki zdjęcia oznacza trzy trzylitrowe kartony ultrasoków VERO i szansę na odbicie się od szarości tej ciężkiej pory.Dodatkowo wszystkie osoby biorące w konkursie otrzymają kod uprawniający do 30% rabatu na dietę PotrafiszSchudnac.pl, sporządzoną przez naszych specjalistów i specjalistki. Zaopiekujemy się Wami w tej szarości i nicości. Nie zmarnujecie już ani chwili na kompletowanie listy zakupów czy szukanie w sieci przepisów pełnych witamin, byle dotrwać do wiosny. Zadbamy o to, żebyście w tę wiosnę wkroczyły i wkroczyli pewnym, zdrowszym i szczuplejszym krokiem! :)

Kiedy?

Nasz konkurs startuje 29 stycznia 2015. Prace konkursowe można nadsyłać do 13 lutego. Rozstrzygnięcie konkursu i zamknięcie głosowania zaplanowaliśmy na 15 lutego, na godzinę 22:00. No tyle czasu, że ho ho!

Pełen regulamin Konkursu dostępny jest tutaj.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >