Partnerzy serwisu

M jak mama

M jak mama

M jak mama - ekspercki miesięcznik dla kobiet w ciąży, planujących macierzyństwo oraz początkujących mam. W najnowszym numerze przeczytasz m.in: o formalnościach na porodówce, sposobach na nudności w ciąży i opiece nad wcześniakiem. Polecamy.

http://forum.mjakmama24.pl/

Magazyn VEGE

Vege

Magazyn VEGE to pierwszy lifestylowy miesięcznik skierowany do świadomych i wymagających ludzi dbających nie tylko o siebie i swoje zdrowie, ale także o pozytywne relacje z innymi ludźmi i jakość całego otaczającego ich świata. VEGE propaguje nowoczesny styl życia, nie tylko wśród wegetarian. Wegetarianizm kojarzy się przede wszystkim z dietą, ale dla wielu osób to również sposób myślenia, a co za tym idzie, życia. W związku z tym pismo zapewnia dawkę rzetelnych informacji dotyczących zdrowia i żywienia, prezentuje w przystępnej formie idee leżące u podstaw tego ruchu, przedstawia gwiazdy i autorytety, którym ten światopogląd jest bliski, a także daje rady przydatne w codziennym życiu.

http://vege.com.pl/

Serwis edenred.pl

edenred.pl

Edenred rozpoczął działalność 50 lat temu od wprowadzenia na rynek kuponu żywieniowego Ticket Restaurant® we Francji. Dzisiaj spółka jest obecna w 40 krajach i obsługuje 610 tysięcy klientów na całym świecie, pomagając im efektywnie zarządzać świadczeniami pozapłacowymi, wydatkami firm i programami motywacyjnymi oraz systemami nagradzania.

Edenred Polska oferuje spersonalizowane rozwiązania dla firm oraz świadczy kompleksowe usługi doradcze i eksperckie zapewniając profesjonalizm oraz wsparcie na wszystkich poziomach współpracy.

W ofercie Edenred znajdują się rozwiązania w dwóch kategoriach:

  • pozapłacowe świadczenia pracownicze w ramach ZFŚS lub innych źródeł finansowania działalności socjalnej tj. karty przedpłacone,
  • rozwiązania podnoszące wydajność w obszarach motywacja i nagrody dedykowane partnerom biznesowym, dealerom, dystrybutorom.

Więcej na www.edenred.pl

Serwis festiwalbiegowy.pl

festiwalbiegowy.pl

Karta Biegacza skierowana jest do wszystkich ceniących aktywny wypoczynek. Upoważnia do korzystania ze zniżek w punktach handlowo-usługowych, przychodniach i poradniach medycznych, hotelach czy restauracjach na terenie całego kraju.

Co daje Karta Biegacza?

  • Umożliwia zakup towarów i usług po obniżonych cenach przez cały rok
  • Obowiązuje w wybranych ośrodkach na terenie całej Polski oraz w wielu sklepach internetowych (pełna lista: http://www.festiwalbiegowy.pl/karta-biegacza/oferty-partnerow-karty-biegacza )
  • Zapewnia rabat na rejestrację na wybrane biegi partnerskie
  • Oferuje korzystne zniżki na koleje linowe i wyciągi narciarskie

Więcej na www.festiwalbiegowy.pl

Portal KOBIETY NA MEDAL

Kobiety na medal

Portal KOBIETY NA MEDAL - Łączy osoby, które podejmując regularną aktywność fizyczną zapewniają sobie pozytywną energię, dobry stan zdrowia, świetną formę i figurę. Pomaga polubić zdrowy styl życia, na który składają się nie tylko "ćwiczenia", ale szereg wielu innych czynników wspomagających aktywność ruchową, dlatego kompleksowo pomagamy zadbać o nasze ciało i umysł.

http://kobietynamedal.pl/

Portal Tabele-kalorii.pl

Tabele Kalorii

Portal Tabele kalorii jest przeznaczony dla osób, które chcą kontrolować kalorie swoich posiłków i dzięki temu schudnąć i zdrowo się odżywiać. Portal zawiera tabele kalorii, kalkulator kalorii oraz dziennik odchudzania.

http://tabele-kalorii.pl/

www.koziafarma.pl

www.koziafarma.pl

Kozia Farma Złotna to certyfikowane (AGRO BIO TESTPL-EKO-07-10404) gospodarstwo ekologiczne nieopodal Morąga. Ideą, która nam przyświeca, jest powrót do źródeł, do czystej, nieskażonej chemią zdrowej żywności. Realizujemy ją już od etapu uprawy roślin, poprzez karmienie naszych kóz zdrową, niepryskaną, ekologiczną karmą, po troskliwą nad nimi opiekę. Nasze produkty są w pełni naturalne i zawierają 100% koziego mleka. Polecamy szczególnie krótko dojrzewające sery podpuszczkowe, śmietankowe twarożki z pasteryzowanego i niepasteryzowanego mleka, kozie sery solankowe, a także kefiry i jogurty.

Więcej na www.koziafarma.pl